Nymans elektriska

Kontaktinformation

Kontaktuppgifter

Vi finns här för dig om du har frågor eller funderingar. Nedan finner du kontaktuppgifter till våra medarbetare på respektive avdelning.

Magnus Lindh

VD & Affärsområdeschef Entreprenad
magnus.lindh@nymansel.se08-586 44 100

Conny Karlsson

Affärsområdeschef Service & Underhåll
Conny.karlsson@nymansel.se08-586 44 126

Magnus Johansson

Affärsområdeschef Säkerhet & Teknikchef - Behörig ingenjör inbrottslarm och kamerabevakning
magnus.johansson@nymansel.se08-586 44 113

Jon Skoglund

Verksamhetsutveckling
jon.skoglund@nymansel.se08-586 44 134

Richard Lindblad

VD - N20 Installationskonsult AB
richard.lindblad@n20.se08-128 37 400

Magnus Lindh

VD & Affärsområdeschef Entreprenad
magnus.lindh@nymansel.se08-586 44 100

Håkan Sjögren

Operativ Chef & Projektledare Entreprenad
hakan.sjogren@nymansel.se08-586 44 112

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se08-586 44 130

Adam Kylander

Projektledare Entreprenad
adam.kylander@nymansel.se08-586 44 125

Nikola Thimgren

Projektledare Entreprenad
nikola.thimgren@nymansel.se08-586 44 116

Kjell Johansson

Projektledare Entreprenad
kjell.johansson@nymansel.se08-586 44 122

Mikael Disbo

Projektledare Entreprenad
mikael.disbo@nymansel.se08-586 44 121

Lars Helsing

Projektledare Entreprenad
lars.helsing@nymansel.se08-586 44 120

Stefan Engman

Projektledare Entreprenad
stefan.engman@nymansel.se08-586 44 128

Andreas Johansson

Projektledare Entreprenad
andreas.johansson@nymansel.se08-586 44 119

Sofia Klang

Projektingenjör Entreprenad
sofia.klang@nymansel.se08-586 44 118

Peter Rispling

Projektledare Entreprenad
peter.rispling@nymansel.se070-577 58 55

Magnus Johansson

Affärsområdeschef Säkerhet & Teknikchef - Behörig ingenjör inbrottslarm och kamerabevakning
magnus.johansson@nymansel.se08-586 44 113

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se08-586 44 130

Viktor Hage

Projektledare Säkerhet
viktor.hage@nymansel.se08-586 44 124

Simon Terrell

Projektledare Säkerhet - Behörig ingenjör inbrottslarm
simon.terrell@nymansel.se08-586 44 132

Conny Karlsson

Affärsområdeschef Service & Underhåll
Conny.karlsson@nymansel.se08-586 44 126

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se08-586 44 130

David Palmqvist

Projektledare Service & Underhåll
david.palmqvist@nymansel.se08-586 44 117

Anders Wallenberg

Projektledare Service & Underhåll
anders.wallenberg@nymansel.se08-586 44 123

Peter Baskin

Projektledare Service & Underhåll
peter.baskin@nymansel.se070-645 00 38

Hans Rosenstam

Inköpsansvarig
hans.rosenstam@nymansel.se08-586 44 130

Martina Wretman

Ekonomi / Administration
martina.wretman@nymansel.se08-586 44 131

Anna Snäll

Ekonomi / Administration
anna.snall@nymansel.se08-586 44 133

Camilla Letzén

Ekonomi/Administration
camilla.letzen@nymansel.se08-586 44 129

Kontaktformulär

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart som möjligt.
Hoppsan! nu blev det kortslutning. Prova igen om en liten stund eller kontakta någon av våra enskilda medarbetare.